Her Anı Yaşa
 

 

 
Her şeyi deneyin. Her şeyi yapın. Her yere gidin.
Korkusuzluğu ifade eden ve cesaret için tasarlanan tüm Subaru araçları, hayatımıza değer katmak için üretilir. Bu dünyada tehliklere geliyorum demez ve bu denenle de sürücülerin Subaru’nun sunduğu her koşulda güven, güvenlik ve rahatlığa ihtiyacı vardır. Dünya standardında güvenilir bir SUV olan Forester’ın sunduğu sürücü, araç ve yol arasındaki etkileşimli bağlantı sayesinde sürücü daha az sorun yaşar ve hayallerini, hedeflerini ve tutkularını gerçekleştirmeye daha çok odaklanır.

 

 
Dengeli bir yaşam için dengeli tasarım.
Tüm hayatınız boyunca dengeye ulaşmaya çalışırsınız. Kendiniz, aileniz ve sevdikleriniz için aşırılıktan kaçınmak çok önemlidir. Huzur; denge ve iyi verilmiş kararlarla mümkündür. Mümkün olan her açıdan Forester bu yolculuktaki yol arkadaşınızdır. Her yönüyle Forester denge, SUV cesareti, sınıfının en iyi yol tutuşunu ve dengeyi bir araya getirir. Ne çok geniş ne de çok küçük olan bu araç, çabuk hızlanan ve bunun yanında ekonomik yakıt tüketen motor seçenekleri sunar.
 
 

 

Sizi ve ailenizi koruyabilecek güvenlikle ve en iyi şekilde destek olacak çok yönlülüğüyle Forester, uzun yolculuklarda en iyi arkadaşınızdır.