Süspansiyon

Subaru süspansiyonları, yolun sizi götürdüğü her yerde yerden yüksekliği ve dinamik dengeyi korumak için tasarlanmıştır.

4 Tekerlekte Bağımsız Süspansiyon
Her Subaru aracı, 4-tekerlekte bağımsız süspansiyon sisteminden gelen güçlü dengeye sahiptir. Bu süspansiyonlar aracın kasisli ara yollarda uçar gibi ilerlemesine ve şehrin karmaşasında karşılaşılan güçlüklere anında yanıt vermesine yardımcı olur. Böylece bir yandan yolla temasınızı her an korurken, diğer yandan onu hemen hiç hissetmezsiniz.
Bulunduğu Modeller : Tüm Modeller
 
 
Çift Süspansiyon Çatallı Tasarım
Çift çatallı arka süspansiyon, hızlı ve pürüzsüz yanıt verme kabiliyeti sayesinde en zorlu yol yüzeylerinin bile üstesinden gelebilir. Aracın tümseklere dengesini kaybetmeden tepki vermesini sağlayan bu yapı sıkı kontrol duygusunu koruyacak şekilde ayarlanmıştır ve yolun karşınıza çıkaracağı güçlükleri soğukkanlılık ve özgüvenle karşılamanıza olanak tanır.
Bulunduğu Modeller : Tüm Modeller
Yerden Yükseklik
Konu yolun karşınıza çıkardığı güçlüklerin üstesinden gelmek olduğunda, her Subaru işe 4-tekerlekte bağımsız süspansiyonun verdiği kusursuz sürüşle başlar. Hele ki delik deşik bir yoldaysanız, hem Forester hem de Outback yükseltilmiş süspansiyonlarıyla aracın zeminden daha yüksek (tam olarak 22,5 cm) seyretmesini sağlar. Böylece hangi yoldan gitmeyi seçerseniz seçin kesinlikle daha pürüzsüz bir sürüş keyfi yaşarsınız.