Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

SUBARU SOLTERRA

DOĞA DENGESİNİ BULDU

Güvenlik

Subaru Safety Sence

Adaptif Hız Kontrolü

Mono kamera ve radar sistemini birlikte kullanarak çalışan adaptif hız kontrolü sistemi sayesinde, 4 kademeli takip mesafesi ile 30-160 km/s arası seyir hızı ayarlanabiliyor.

Şerit Ortalama Fonksiyonu

Sistem, öndeki aracı ve şeritleri algılayarak direksiyona müdahale ediyor ve aracın şeridi ortalamasına yardımcı oluyor.

Çarpışma Önleyici Frenleme

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri

Güvenli Çıkış Uyarısı

Araç park halindeyken, arka kısımda bulunan radarlar arka yandan yaklaşan araçları veya bisikletlileri algılıyor ve yan aynalarda bulunan uyarı ışığı ile yolcuları olası çarpışmalara karşı uyarıyor.

Trafik Levha Algılama Sistemi

Park destek freni

Aracın ön ve arkasındaki engeller tespit edilip çarpışma riski algılandığı takdirde, park destek freni sistem sürücüyü sesli olarak uyarıyor ve çarpışmayı önlemek için otomatik olarak güçlü fren uyguluyor.

Panoramik Çevre Görüş Kamerası

Park destek freni ile bağlantılı çalışan panoramik çevre görüş kamerası sayesinde, aracın çevresinde bulunan kameralardan gelen görüntüler birleştirilerek 12,3 inç multimedya ekranda görüntülenerek düşük hızlarda sürüş sırasında görsel destek sağlanıyor.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon