Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

TEKNOLOJİ: PERFORMANS

Subaru e-BOXER Motor

Subaru Forester, elektrikli motor ile benzinli motorun birlikte çalışmasını sağlayan e-BOXER sistemi ile gelişmiş sürüş performansı ve üst düzey verimlilik sunuyor.

Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi ve elektrik destekli 2,0 litrelik BOXER motorun elektrikli motor ile kombinasyonuyla yüksek sürüş konforuna ek olarak %30 daha verimli hızlanma ve son derece başarılı bir performans imkanı sağlanıyor.

Lineer ve duyarlı hızlanma

Üç farklı sürüş modu ile kullanımda fonksiyonellik sunan Subaru e-BOXER sistemi, özel 2,0 litrelik direkt enjeksiyonlu motorla elektrik motoru arasındaki güç dağılımını sürüş koşullarına en uygun şekilde ayarlayıp 3 sürüş modundan birini etkinleştiriyor: Benzinli Sürüş Modu, Elektrikli Sürüş Modu (EV) ve Elektrikli Motor Destekli Sürüş Modu.

Araçta standart olarak sunulan SI-DRIVE; “Akıllı” ve “Spor” modlarıyla iki farklı sürüş alternatifi sunarken, daha rahat ve sportif bir sürüş için aracın performansına katkı sağlıyor.

Araç motorlarının kullanım şekilleri ise sürüş hızınıza göre değişiklik gösteriyor. Aracınız hareketsiz ya da düşük hızlarda seyrederken tüm gücünü elektrik motorundan alırken sessiz ve sıfır emisyonlu bir sürüş deneyimi sağlanıyor. Ortalama hızlara çıkıldığında ise hem elektrikli motordan hem de ana motordan güç alınarak seri, lineer ve yakıt tasarruflu hızlanma elde ediliyor.

Elektrikli motorun desteğiyle sağlanan mükemmel tork tepkisi sayesinde, zorlu arazi koşullarında gaza çok fazla basılmasına gerek kalmadan, rahat direksiyon kontrolüyle güvenli sürüş elde ediliyor.

Zorlu arazi koşullarında güvenli sürüş

Yüksek hızlara gelindiğinde 2,0L DI BOXER araca ekstra güç verirken aküyü de şarj ediyor. Elektrikli motorun desteğiyle Forester e-BOXER aracınızda daha yüksek performans imkanı sağlanıyor.

E-BOXER, şehir içinde trafiğin sıkışık olduğu durumlarda sürücünün kullanım koşullarına göre ortalama olarak yakıt tüketimini 2,0L benzinli modele kıyasla %10-15’e kadar iyileştirebiliyor.

Enerji verimliliği

E-BOXER, elektrikli motor destekli ve elektrikli araçlarda sık görülen yapay frenleme hissini ortadan kaldırıp pürüzsüz bir sürüş ve frenleme olanağı sunuyor. Kolay kontrol edilebilen frenler, pedal komutlarına göre seri ve lineer bir şekilde devreye girip sürücülerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Özellikle dur/kalk’ın çok yapıldığı sıkışık trafiklerde konfor sağlarken sizlere yumuşak bir sürüş hissi sunuyor.

Aracın ağırlık merkezini alçaltabilmek ve ön/arka araç ağırlığı dağılımında daha iyi bir denge sağlamak amacıyla elektrikli motor ile batarya aynı hizada olacak şekilde konumlandırıldı. Elektrikli motor aracın ağırlık merkezine yakın bir konuma yerleştirilirken batarya ve diğer bileşenler de arka aksın üzerine yerleştirildi. Bu sayede aracın sürüş kalitesi daha da arttırılmış oldu.

e-BOXER Motor teknolojisi

Elektrikli motor ile benzinli motorun birlikte çalışmasını sağlayan e-BOXER sistemi ile gelişmiş sürüş performansı ve üst düzey verimlilik

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon