Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

SUBARU

Subaru Test Sürüşü Randevusu

Teşekkürler. Talebiniz başarıyla ulaştı.
Lütfen seçim yapınız.
Adınız *
Soyadınız *
GSM *
E-Posta *
İl*
Tercih Ettiğiniz Yetkili Satıcı *
Tercih Ettiğiniz Tarih*
Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Kapsamında Ticari Elektronik İleti İletişim bilgilerimin Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A, Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş. (Subaru Genel Müdürlüğü) ile Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.
Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Hakkında Bilgilendirme 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında oluşturduğumuz Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.
Açık Rıza Beyanı (sadece Potansiyel Müşteriler [¹] için geçerlidir) Yukarıda yer verdiğimiz aydınlatma metni temelinde Açık Rıza Beyanına buradan ulaşabilirsiniz .
[1] Potansiyel Müşteri Subaru araç sahibi olmayanlar anlamında kullanılmaktadır.
Kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik tercihinizi belirtiniz.
Gönder
Teşekkürler.
Test Sürüş Talebiniz ulaşmıştır.
En kısa sürede randevunuz için size dönüş yapıyor olacağız.
Bir hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz...
Teşekkürler.
Test Sürüş Talebiniz ulaşmıştır.
En kısa sürede randevunuz için size dönüş yapıyor olacağız.
Teşekkürler.
Test Sürüş Talebiniz ulaşmıştır.
En kısa sürede randevunuz için size dönüş yapıyor olacağız.
Bir hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz...

Test Sürüşü

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu