Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

Subaru Müşteri Deneyimleri

Kadri Nurullah Özdemir

Subaru, sahip olduğu teknolojisi ve dört mevsim sürüş keyfiyle onu tanıyanların vazgeçilmezi. Sahiplerine ailenin bir parçası kadar yakın olan Subaru'nun Kadri Nurullah Özdemir için ne anlama geldiğini kendisinden dinleyelim.

Mesleği: Özel Sektörde Yönetici
Kullandığı Araç: 2021 Subaru XV Xclusive

Sedat Ayaz

Subaru’yu tercih etme nedenlerini ve aracının kendisi için neler ifade ettiğini, HVAC Otomasyon Mühendisi Sedat Ayaz’dan dinliyoruz.

Mesleği: HVAC Otomasyon Mühendisi
Araç Modeli: 2014 Forester Premium

Burak Gürkan

Saygı ve güven, Eczacı Burak Gürkan için Subaru’yu betimleyen en önemli iki kelime. Burak Gürkan’ın neden Subaru’yu tercih ettiğini gelin kendisinden dinleyelim.

Mesleği: Eczacı
Kullandığı Araç: 2018 Subaru XV Xtreme Plus

Çağrı Tüzüner

Subaru ile tanışma hikayesi, her kullanıcının kendisine özgü. Subaru tercihini, aracının kendisine nasıl kolaylıklar sağladığını ve Subaru ile nasıl tanıştığını Eczacı Çağrı Tüzüner’den dinliyoruz.

Mesleği: Eczacı
Kullandığı Araç: 2018 Subaru Levorg
Evin ikinci Aracı: 2018 Model Subaru XV Xclusive

Cenk Çakar

Öğretmen Cenk Çakar, Subaru’yu tercih etme sebeplerini, aracında kendine benzettiği özellikleri ve Subaru’nun hobilerini gerçekleştirirken nasıl kolaylıklar sağladığını bizlere aktarıyor.

Mesleği: Öğretmen
Kullandığı Araç: 2018 Model Subaru XV Xclusive

Güneyhan Tol

Outdoor hobiler için Subaru ne ifade ediyor? Gelin, detayları Akademisyen Güneyhan Tol’dan dinleyelim.

Mesleği: Akademisyen
Aracı: 2015 Subaru Forester Sport Dizel
Evin ikinci Aracı: 2010 Model Subaru Impreza

Türker Çoksezen

Güvenlik denince akla neden Subaru geliyor? Mühendis Türker Çoksezen, Subaru güvenlik önlemlerini bizler için detaylandırıyor.

Mesleği: Mühendis
Kullandığı Araç: Subaru Outback

Test Sürüşü

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu