Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.

SUBARU SOLTERRA

DOĞA DENGESİNİ BULDU

Performans

Yeni e-Subaru Global Platform

e-Subaru Global Platform

Yeni platform bir önceki Subaru Global Patform’a göre %200 oranında daha güçlü yanal rijiditeye ve %120 daha sağlam gövde yapısına sahip.

Elektrik Motor

Dual Motor

Solterra’da ön ve arka akslar, güç ve hızlı tepki ile doğrusal hızlanma sağlayacak şekilde anında tork sunan her biri 80 kW güce sahip biri önde diğeri arkada yer alan 2 adet elektrik motora sahip. Motorların düşük hızlardan, mükemmel tepkiyle maksimum tork üretme yeteneği sayesinde güçlü hızlanma ve çok iyi bir yol tutuşu sağlanıyor. Toplam 160 kW (218 PS) güç ve 338 Nm maksimum tork sunan dual motor 6.9 saniye hızlanma değerine sahip.

Şarj

Şarj Kapasitesi

Solterra’nın maksimum DC şarj gücü 150 kW, AC şarj gücü ise 7 kW.

* Şarj süresi, batarya seviyesi, dış hava sıcaklığı, soğukluğu ve şarj ünitesi özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Batarya

Yüksek Kapasiteli Batarya

71.4 kWs kapasiteli batarya ile Solterra’nın sürüş menzili 466 km’ye*¹ kadar ulaşabiliyor. Aracın enerji tüketimi ise 16.0 kWs/km.

*1 Gerçek sürüş menzili, dış hava sıcaklığı, soğukluğu, batarya yaşı, araç yükü, kullanım tarzı ve periyodik bakım parametrelerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sürüş Modları

Eco, Normal ve Power Modu

Solterra’da sürüş özellikleri kullanıcının isteklerine göre kişiselleştirilebiliyor. Power modu seçildiğinde sürücünün elektrikli otomobillere özgü gücü ve hızlanma keyfi artıyor. Eco modu ise daha az güç tüketimi ve ekonomik menzil kullanımı sağlıyor.

AWD

Sürekli Dört Çeker

Sürekli Dört Çeker (AWD) özelliğiyle Subaru’nun güvenlik felsefesinin temelini her türlü yol koşulunda dengeli ve konforu sürüş oluşturuyor.

X-Mode

X-Mode


X-Mode, Solterra’nın bozuk zeminli yollarda üstün sürüş performansı sunabilmesi için, derin kar veya çamur da dahil olmak üzere en zorlu yol koşullarında dahi sorunsuzca yoluna devam etmesini sağlıyor.

Grip Kontrol

Solterra’da X-Mode’a yeni eklenen Grip Control özelliği, bozuk arazide eğim inerken ve çıkarken sabit hızı koruyor ve sürücünün yalnızca direksiyona konsantre olmasını sağlıyor.

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon