Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.SUBARU e-BOXER

SUBARU e-BOXER, günlük sürüşten adrenalini yüksek outdoor maceralarına kadar, zorlu yol koşullarında bile sportif ama konforlu ve sessiz, çevre dostu bir sürüş sağlıyor. Daha güçlü yeni nesil SUBARU e-BOXER, SUBARU BOXER motorunu güçlü, anında tork ve duyarlı, doğal hissettiren bir hızlanma için bir elektrik motoruyla birleştiriyor. SUBARU e-BOXER sistemi, verimli bir sürüş için, özel 2.0 litrelik direkt enjeksiyonlu motor ile elektrikli motor arasındaki güç dağılım oranını sürüş koşullarına göre ayarlıyor. Lineartronic şanzıman ile birleştiğinde, konforlu ve eğlenceli bir sürüş için sessiz, pürüzsüz ve güçlü bir performans ortaya koyuyor. Üstelik, motor ve pilin aracın merkez hattı boyunca uzunlamasına yerleştirilmesi, SUBARU BOXER Motorun stabilitesini düşük ağırlık merkezli Simetrik Sürekli Dört Çeker yapısı ile birleştirerek dengeyi tamamlıyor.

SUBARU e-BOXER

SUBARU BOXER Motor + Elektrik Teknolojisi

SUBARU e-BOXER sistemi, verimli bir sürüş için, özel 2.0 litrelik direkt enjeksiyonlu motor ile elektrikli motor arasındaki güç dağılım oranını sürüş koşullarına göre ayarlıyor.

Lineartronic şanzıman ile birleştiğinde, konforlu ve eğlenceli bir sürüş için sessiz, pürüzsüz ve güçlü bir performans ortaya koyuyor. Üstelik, motor ve pilin aracın merkez hattı boyunca uzunlamasına yerleştirilmesi, SUBARU BOXER Motorun stabilitesini düşük ağırlık merkezli Simetrik Sürekli Dört Çeker yapısı ile birleştirerek dengeyi tamamlıyor.

Videoyu İzle
SİMETRİK DÖRT ÇEKER SİSTEMİ

Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi (AWD)

Subaru’nun Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi, ıslak ve kaygan yollarda daha iyi çekiş için gücü tüm tekerleklere sürekli olarak aktarır. Yatay simetrik bir düzlemde olan bu sistem, daha dengeli ve güvenli bir sürüş için iyi dengelenmiş, düşük ağırlık merkezi tasarımına sahiptir.

LINEATRONIC

Lineartronic + Aktif Tork Dağılımlı AWD

Subaru Lineartronic Sürekli Değişken Aktarım (CVT), daha iyi yakıt verimliliği için her hızda optimum güç ile sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

Lineartronic şanzıman, etkili ve yumuşak hızlanma, sürüş performansı ve daha iyi yakıt verimliliği için motoru en etkili aralıkta tutarak yumuşak ve kademesiz vites değişimleri için tüm devir aralıklarına uyum sağlıyor. Bu şanzıman, Subaru’nun aktif tork dağılımlı AWD sistemi ile birlikte sunuluyor. Varsayılan tork ön tekerlek ve arka tekerlek arasında en iyi şekilde dengeleniyor ve tork gerçek zamanlı çekiş koşullarına göre ayarlanıyor.

Videoyu İzle
X-MODE

X-MODE ve Yokuş İniş Kontrolü

Çift fonksiyonlu X-MODE ile aracınızın gerçek sürüş potansiyelini ortaya çıkarın. Yol durumuna göre 11.6 inç Multimedya Ekranı üzerinden [KAR/TOPRAK] veya [DERİN KAR/ÇAMUR] modları arasında rahatça geçiş yapın.)

* Güvenli ve dikkatli sürüşten her zaman sürücü sorumludur. Yokuş İniş Kontrolü'nün etkinliği araç bakımı, hava durumu, lastik ve yol koşulları gibi birçok faktöre bağlıdır.

Subaru Akıllı Sürüş Sistemi (SI-DRIVE)

Subaru Akıllı Sürüş Sistemi (SI-DRIVE)

Subaru Akıllı Sürüş Sistemi (SI-DRIVE), sürüş tarzınıza göre motor tepkisini ayarlayarak neredeyse her durumda ihtiyaç duyduğunuz anda size anında güç ve çeviklik sağlıyor.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon